Haber

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu saha ziyaretlerinde çalışmaları inceledi

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hafta sonları da dahil olmak üzere sahayı ziyaret ederek, yapılan çalışmaları inceliyor ve kent sakinlerinin sorunlarını dinliyor.

Kentin farklı noktalarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, saha incelemeleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Kırşehir Belediyesi olarak hafta sonları da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz çalışmayı hızla hayata geçiriyor ve saha çalışmaları sırasında mahalle sakinlerimizle görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Şehrimizin birçok farklı noktasında sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım, park ve çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kırşehir Belediyesi olarak daha önceki dönemlerde hizmet alamamış, inşaatı az olan yerlerde halkımızın beklentileri doğrultusunda çalışmaları hızla tamamlayarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.

Kırşehir’de yaşayan herkesin Belediye hizmetlerinden eşit şekilde faydalanması en büyük hedefimizdir. Göreve geldiğimizde Kırşehir’i sağduyuyla yöneteceğimize söz verdik ve bu sözü yerine getirmek için tüm mahallelerimizdeki hemşehrilerimizle görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz. “Kırşehir’i daha modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek, kişi başına düşen yeşil alan oranını daha da artırmak, tüm mahallelerimizin ve vatandaşlarımızın modern ve kaliteli ulaşım ağından faydalanmasını sağlamak için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

pulumur-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu